Tablica odblaskowa na słupie
z nazwami ulic dla Developera

Zapytaj ile będzie kosztowała Twoja tablica odbalaskowa z nazwą ulicy
Zadzwoń albo napisz: KONTAKT


Tablica z nazwami ulic została wyprodukowana na zamówienie Developera. Nazwy na tablicy wykonane są z materiału odblaskowego. Choć daliśmy na tablice dwa lata gwarancji, to jesteśmy przekonani, że będą wyglądały równie świeżo za 10 lat.

Developer zamówił u nassłup z tablicami i wolał je zamontować sam, choć proponowaliśmy mu taką usługę. Pewnie łatwiej było im zlecić montaż firmie zajmującej się budową.
Tym bardziej, że słupy na których zamontowane są tablice zostały przez nas tak zaprojektowane, żeby montaż był tani, szybki i łatwy.


Kolorystyka słupka i tablicy została dobrana według życzenia klienta. W tym przypadku kolor farby jest ciemno brązowy ( RAL 8017, folia matowa oracal serii 641 numer koloru 80).
Wysokość tablic nad ziemią 250 cm.
Rozmiar tabliczek z nazwą ulic 60 x 13 cm.

Konstrukcja jest stalowa, słup ma 4 cm średnicy, na tablicach zastosowaliśmy blachę ocynkowanąa o grubości 0,8 mm

Zobacz również galerię szyldów wypukłych, tabliczek przydrzwiowych, liter reklamowych, szyldów podświetlanych, zapraszam do największej w Polsce internetowej galerii szyldów

Zadzwoń albo napisz doradzimy, podpowiemy najlepsze dla Ciebie rozwiązanie. W cenie otrzymasz projekt. Tabliczki montujemy lub dostarczmy bezpiecznie pocztą kurierską do każdego miejsca w Polsce.

Serdecznie zapraszam do współpracy.


Grafika została wykonana z folii odblaskowej. (W nocy świeci odbitym światłem)


Producent szyldów, tabliczek i tablic firmowych
ATIC
55-010 Święta Katarzyna, ul. Żernicka 9, (9 km od centrum Wrocławia)
Zadzwoń albo napisz: KONTAKT