Wyróżnienie z pleksi i aluminium

Zapytaj ile będzie kosztowało Twoje ozdobne wyróżnienie
Zadzwoń albo napisz: KONTAKT

Przeszukując zasoby internetu trafiło na nasze strony www Stowarzyszenie na Rzecz Rozwoju Sztuki Dziecięcej z prośbą o złożenie oferty na dyplomy dla zwyciezców konkursu promowania sztuk plastycznych wśród dzieci, którymi miały byc szkoły i inne placówki wychowawcze czy opiekuńcze.

Przedstawiceielowi stowarzyszenia od razu spodobały się dyplomy na bezbarwnej pleksi z folią szronioną, więc w opraciu o tę bazęprzystąpiliśmy do prezentacji oferty i projektowania wyróznienia. Oczekiwaniami klienta było to aby dyplom był dynamiczny, kolorowy i odbiegał od standardowych, które przedstwiaja pędzle,sztalugi czy inne akcesoria malarskie. Na stronie www klienta zauważyliśmy zbiorową pracę najmłodszych dzieci,wykonaną na wielkim arkuszu papieru podczas jednych z warsztatów. Praca była spontaniczna, klorowa i przede wszystkim wykonana przez dzieci, więc idealnie nawiązywała do konkursu. Postanowiliśmy pominiejszyć malowankę i zastosować jako tło do dedykacji. Wydrukowaliśmy rysunek dziecka w pełnym kolorze na aluminium. Klient był zachwycony ponieważ nagroda, ,oprócz tego, że idealnie pasowała do tematyki konkursu, był również integralną częścia stowarzyszenia a swoją grafiką wbudzała wspomnienia uczestników i pedagogów.

Rozmiar wyróżnienia 30 x 20 cm, grubość plexi 5 mm, dedykację wydrukowaliśmy na srebrnej matowej blasze aluminiowej o grubości 0,5 mm.

Gotowe wyróżnianie dostarczyliśmy bezpieczną pocztą kurierską prosto do rąk zamawiającego.

Zobacz galerię dyplomów, certyfikatów, licencji, podziękowań, gratulacjiPodkład z nezbarwnej plexi o gr. 5mm z dedykacją wydrukowaną w pełnym kolorzena na srebrnym matowym aluminium

Producent nagród statuetek, dyplomów, ozdobnych certyfikatów i licencji
ATIC - Krzysztof Smoliński,
55-010 Święta Katarzyna, ul. Żernicka 9, (9 km od centrum Wrocławia)
Zadzwoń albo napisz: KONTAKT